LokeN: Bence en zorlu rekabet bizim grubumuzda.

Please log in or register to like posts.
Haberler

JD Gaming’in nişancısı LokeN ile Worlds 2020 hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

1) Bu yıl EU’nun şansı hakkında ne düşünüyorsun? LPL’i yenebilirler mi?

LokeN: Her yama farklı bir oyun tarzını ödüllendiriyor, bu yüzden böyle bir olasılık mevcut. Yine de bu yıl LPL’in temsilcileri gerçekten çok güçlü ve şu an avantaj sahibi olan taraf LPL gibi görünüyor.

2) Kendi grubun ve diğer gruplar hakkında ne düşünüyorsun, hangisi daha zor görünüyor?

LokeN: Bence DAMWON ve biz bu grupta olduğumuz için gruplardaki en zorlu rekabet bizim grubumuzda. Analistlerin bizim grubumuza “ölüm grubu” dediğini duydum, bir sonraki aşamaya geçmek için çok çalışacağız. Güçlü rakiplerle erkenden oynadığımız için mutluyum çünkü hatalarımızdan ders çıkarıp turnuvanın ilerleyen aşamalarında sıçrama yapabiliriz.

3) En çok hangi nişancıya karşı oynamak istiyorsun?

LokeN: Karşısında en çok oynamak istediğim nişancılar Deft, Ruler ve JackeyLove.

4) Sence Worlds 2020’de hangi şampiyon nişancılar arasında büyük bir etki yaratacak?

LokeN: Umarım Aphelios olur çünkü daha önce çok fazla Aphelios oynadım.

5) Ön elemeleri takip ettin mi? Ön elemeler hakkında neler düşünüyorsun?

LokeN: Çok fazla beklenmedik sonuç vardı. Bu durum hata yapmamak için daha fazla çalışmak istememe yol açtı. Farklı oyun tarzları görmek çok eğlenceli ve oynadığımız her takımla eğlenceli maçlar yapacağımıza eminim.

6) Ön elemelerde SuperMassive’in maçlarını izledin mi? Eğer izlediysen onlar hakkında neler düşünüyorsun?

LokeN: KaKAO, SuperMassive’in ormancısı olduğu için maçların bazı kısımlarını izledim. LEC takımına karşı güçlü ve agresif bir performans gösterdiler.

7) SuperMassive’in gruplara katılamamasından sonra Worlds 2020’de Türk bir takım kalmadı, Türk taraftarlara neler demek istersin belki seni destekleyebilirler?

LokeN: Haha, lütfen Worlds’te JDG’yi destekleyin. Umarım bu sene iyi bir iş çıkarırım.

8) Herkes DAMWON’u övüyor ve onları en iyi takım olarak görüyor. B Grubu’ndaki en büyük rakibiniz hakkında neler düşünüyorsun?

LokeN: Sürekli değişen bir tarza sahip oldukları için gerçekten çok güçlü bir rakip olduklarına inanıyorum. Şampiyon havuzları da çok geniş, bu yüzden DAMWON kesinlikle hafife alamayacağımız bir takım. Onlara karşı oynayarak çok şey öğrendim ama aynı zamanda biz de güçleniyoruz. Umarım onlarla olan bir sonraki savaşımızı kazanabiliriz.

9) Dünya genelindeki taraftarlarına ne demek istersin?

LokeN: Tüm taraftarlara destekleri için teşekkür ederim. Bazen Twitter’a giriyorum ve hesabımda birçok pozitif mesaj ve yorum görüyorum, bu yüzden mutluyum. Uzun süredir oyuncu olmama rağmen şu an kariyerimin ilk Worlds’ünü oynuyorum. Umarım iyi sonuçlar alıp bu mesajların karşılığını verebilirim.

İfade İle Yorumla

8
2
2
0
0
2
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir